Кращий колектив світу – РадіоБенд Олександра Фокіна

«Кращий колектив світу – «РадіоБенд Олександра Фокіна»

 
        Найкращий державний академічний музичний колектив «РадіоБенд Олександра Фокіна». Універсальний оркестр виконує серйозну інструментальну музику в стилях: фанк, ф`южн, латино. У Херсоні «РадіоБенд» дивував публіку не тільки джазом.
        Композитор Олександр Фокін 14 років тому втілив у життя свою давню мрію: створив відмінний від інших колектив - «РадіоБенд». У ньому, окрім ритм-секції, є 6 духовиків: 3 саксофоністи, 2 трубачі та тромбоніст. Музколектив більший за ансамбль, але менший за класичний біг-бенд. Коли ж слухаєш “РадіоБенд Олександра Фокіна”, складається враження: грає великий оркестр. В цьому і є майстерність аранжування.
        У художнього та музичного керівника колективу Олександра Фокіна вже давно склалося власне бачення сучасної виконавської оркестрової культури. Композитор не боїться брати до бенду молоді таланти. Органічно поєднує їхню гру з музикою маститих виконавців. Перші є носіями могутньої та стильної сучасної музичної енергетики, другі – мають великий досвід.
Серед учасників оркестру - відомий музикант Олексій Сагітов. Працює в бенді вже 9-й рік. Олексій закінчив наше музичне училище. Завжди з трепетом повертається до міста, звідки все починалося.
        Херсонці довго чекали на концерт «РадіоБенду». Цілий рік пройшов з останнього візиту оркестру. Бурею позитивних емоцій публіка знову зустріла своїх улюбленців. Кожен виступ оркестру є грандіозною подією в музичному житті України. Зоряна колекція колективу налічує спільні виступи із всесвітньо відомими виконавцями. Серед них - солістка легендарного гурту «Boney M» Ліз Мітчелл. Зіркова історія оркестру продовжується. Вже незабаром «РадіоБенд» з новою програмою поїде підкорювати Європу.
 
Джерело: Журналіст – Валентина Балабанова